Go Skateboarding Day 2014

Nieubłagalnym krokiem zbliża się ten jeden dzień w roku, w którym zamiast iść do pracy, do szkoły, na zajęcia, idzie się na deskę. „Zamiast”, a nie „po”.
goskateday2
W tym roku Go Skateboarding Day w Lublinie rozpoczynamy spotkaniem o 12:00 pod Halą Globus, a potem śmigniemy konkretnym downhillem – jako że Lublin jest jedynym dużym miastem w Polsce posiadającym tak dużą liczbę downhillowych opcji.
W planie dnia są streetspoty, streetspoty i streetspoty. W zeszłym roku na Go Skate Day jeździło ponad 150 osób, w prawdziwym „wild in the streets” stylu, w tym roku mierzymy jeszcze wyżej, bo deskorolka w Lubelskiem stoi nie tylko mocno, ale się coraz bardziej rozwija. Więc nie ma „to, tamto” – jak nam zależy na dużej skateplazie w Lublinie (trwa akcja zbierania podpisów), to trzeba przyjść, pokazać się i zamanifestować skateboarding!
Imprezę wspierają: oba Lubelskie skateshopy Monument (który tego dnia będzie obchodził również swoje 10-lecie) i Funkyskate Boardshop, ekipy powiązane z 1st Floor oraz Fractal Skateboarding.
Wszystkich zajawkowiczów zapraszamy na 12:00 pod Globus – niech Lublin zobaczy i usłyszy ilu nas jest!
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s