Zakończenie sezonu deskorolkowego & film Skatehead

Nadszedł kolejny „sezon”, stąd należy zamknąć poprzedni – deskorolkowy.
Z tej okazji w sobotę 31 maja na skateparku w Świdniku odbędą się – jak co roku – prawdziwe, nasze, swojskie zawody deskorolkowe, dedykowane wszystkim miłośnikom sezonów w deskorolce.
2014.5.31 Swidnik zakonczenie sezonu„Dzięki” stosowaniu pojęcia „sezon deskorolkowy” udaremniamy argumentację przemawiającą za zadaszonymi skateparkami – no bo przecież w zimie „nie ma” sezonu deskorolkowego. A skoro go nie ma, to po co budować kryte skateparki?
Zawody rozpoczną się od godziny 12:00, a potrwają aż do Monumentowego najdłuższego ollie. W planie imprezy jest też Highest Shoe Jam oraz Głosiak Challenge – jedyny w swoim rodzaju.
W trakcie imprezy „niestety” nie będzie podziału na kategorie: blondyni, bruneci, inwalidzi i poniżej lat 16. Deskorolka jest jedna, a silniejsi zajawiają i pomagają słabszym. Zresztą, Filipek Szalak i Kubator (o ile nie wyjedzie do UK) i tak wyjaśnią większość undergoundowych skaterów „z kategorii 16+”. Fun i atrakcje przy tym są gwarantowane.
Tego samego dnia, o 21:00 odbędzie się premiera filmu Skatehead w Lubelskim Centrum Kultury – check it out, maaan!
Zawody otrzymały ogromne wsparcie od Monument.pl, jak i również od Systemsklep.plSemper Board Company, Funkyskate.pl i Selectshop.pl – za co bardzo duże podziękowania! Do wygrania jest stos nagród, którego nie da się unieść. Show up, skate & have fun!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s